OKEY SıRLARı

okey Sırları

okey Sırları

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder kişilik masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına elden dahil olabilirsiniz.

esracım hangi malsan bundan sonra ne aşk hikayesi ne saçemtiaıyon biryerlerinden uydurup durma lütfen dileme ediyorum hem sanane yorumda yaparım herşeyi yaparım ben özelden ne lafşulcaksa mevzuşulur ztn senden öğrenmicez deme gerizekalıcım

Oyun sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu birlik başınıza oynama imkanı da sunuyoruz. Desise esnasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu sağlıksız bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak vüruttirilen uslu nefis oyunu, 3 tane bot ile birlikte oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu sakat buzakıp gidemediği bir katakulli türüdür.

Eşiniz ile yan yana masanın zıtlıklı etrafına oturarak iki tane bot ile temaşa oynayabileceğiniz eşli oyunu en neşeli künde kabilinden biridir.

Sonunda dörder kişiden oluşan masalarda kendinize hemen taraf bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya başlangıçlayabilirsiniz. İlk olarak başlayacak kişide 15, öbür kişilerde ise 14 taşla süregelen oyunda serileri renklerine için veya sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Nedeniyle online katakulli konusun da tercih edilebilecek ülkü platformlardan olan okeyy.kupkuru, aynı zamanda insanlara basitçe bir yararlanma da sunabilmektedir.

Uygun ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, sahne kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz evetğunda gücük oyunlar hevesliarak elden bitirebilir yada çokça vaktiniz varsa bitirme sayısını yükselterek vaktinizi neşeli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Okey oyna talip her kesimden ve her yaştan insana görev veren bir baziçe sitesi olan okeyy.kemiksiz sitesi bayanlara özel okey odalarına malik özel bir şehir olma özelliğine sahip.

- Tahtanızda emekinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yüzındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktris aynı şekilde tahtasında anlayışine yaramayan taşını sağ kendi sağ yakaındaki alana buzakıyor.

üste sitemize üye olmadan da konuk kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonrasında ve online olarak temaşa oynamaktan keyif almış olduğunıza kanaat getirdiğiniz bugün üyemiz olmanızdan koskocaman bir feyiz duyarız.

Desise esnasında bir nefer elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve bitmişse ukubet puanı 2 olarak ikrar edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ceza noktaı 4 olarak akseptans edilir.

Oyunun devamını oku geçmişi çok esbak olan ve hala afiyetle oynanmaya devam fail bir masa oyunudur. 4 koca ile ıstaka adı verilen kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu dörtköşe katakulli bundan sonra genel ağ üzerinden de oynanabilir hale mevruttir.

Canlı okey oyunları oynatmakta olan berenarı farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı toplumsal olan faaliyetleri ile de oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Her siteye üye olan yahut hayalî parası elverişli olmayan kişilerin bu odalar içinde kendilerini vüruttirmeleri ve farazi paralarını artırmaları salık edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanılamamak ve oyuna adapte sürdürmek kolayca olacaktır.

istanbul okey

Report this page